.

.

Market
Neewer Masaüstü Mikrofon Süspansiyon Boom Makas kol standı Tutucu Mikrofon Stüdyo Yayın için, Kayıt + Pop Filtre

Neewer Masaüstü Mikrofon Süspansiyon Boom Makas kol standı Tutucu Mikrofon Stüdyo Yayın için, Kayıt + Pop Filtre

₺ 14.99

Mal
Sipariş verilebilir

- *** *** *** *** - 1. Neewer Resmi Mağaza olduğunuSADECEAliexpress Neewer yetkili satıcı. 2. tüm öğeleri ile sağlananÜcretsiz Nakliye hizmetleri, Izlemek için takip numarası ile. 3. bizim mağaza ekleyin favori mağazaları içine, bu mağaza gibi olacakYENI GELENLERVeBÜYÜK PROMOSYONLARŞimdi ve sonra. 4. tüm Neewer Ürünleri bizim mağaza sağlayacaktır2-ay garanti, Satın çekinmeyin! 5. bu mağaza tüm öğeleri varABD stok/AB stok/RU stok, Ihtiyaçları, müşteri hizmetleri irtibata lütfen Satın almadan önce. 6. biz açık için öneri ve fikirler için her şey, eğer sorunları vardırAldıktan sonra paket,LütfenBizim müşteri hizmetleri ile irtibata, Biz en kısa sürede sizin için idare edecek. Varsa hiçbir iletişim geçmişi, sadece bir olumsuz geribildirim,Biz satış sorunlar sonra düzeltmek için yardımcı olmaz. VeAsla bu mağaza herhangi bir ürün satın almak mümkün. Ücretsiz Kargo Neewer Masaüstü Mikrofon Süspansiyon Boom Makas kol standı ile Mikrofon Klip Tutucu, masa Montaj Kelepçe ve Pop Filtre Cam Maskesi Kalkanı Kiti için Stüdyo Yayın, Şarkı, Kayıt (Beyaz) Özellikleri : Kiti içerir : (1) Beyaz Mikrofon Süspansiyon Boom Makas kol standı, (1) Masa Montaj Kelepçe, (1) mikrofon Klip Tutucu, (1) Siyah Pop Filtre Mikrofon standı özellikleri katı çelik konstrüksiyon ve ayarlanabilir tasarım; uygun açı ve yükseklik için kolayca ayarlanabilir göstermek için mükemmel ses; Max yük : yaklaşık 3.31 £/1.5 kilogram Tek masa montaj kelepçe ile geliyor; ayarlanabilir bir konumlandırma vida Ile, kolayca klip herhangi bir masaüstü 1.7 inç kadar/4.5 santimetre kalın; sipariş vermeden Önce sizin masa kalınlığı kontrol edin Çift naylon net ile Pop Filtre haşhaş karşı önleme ile yardımcı olur en iyi vokal kayıtları almak için; özellikleri esnek metal boyun ve ayarlanabilir döner montaj Bir standart mikrofon klip monte etmek en standart boyutlu el mikrofonu; Not : bu Standı Mavi Yeti usb'li mikrofon ve Mikrofon için Uygun değildir, Şok Dağı ve Ses Kablosu dahil değildir Açıklamaları :
(1) beyaz mikrofon standı :
Maksimum yük : Yaklaşık 3.31 £/1.5 kilogram
Tüm çelik inşaat yapılmış, sağlam ve dayanıklı
Ayarlanabilir arms ile taşımak için izin size göstermek için kolayca ve uygun açı ve yükseklik ayarlamak mükemmel ses.
Katlanır tip, taşımak için uygun.
(1) mikrofon Klip Tutucu :
Bir standart mikrofon klip monte etmek en standart boyutlu el mikrofonu.
(1) masa Montaj Kelepçe :
Güvenli için tasarlanmış montaj sizin için mikrofon standı masa üst veya diğer düz yüzey kullanarak bir ayarlanabilir konumlandırma vida.
Maksimum Masa Kalınlığı : 1.7 "/4.5 cm
(1) Pop Filtre :
Çift naylon net haşhaş karşı önleme ile yardımcı olur en iyi vokal kayıtları almak için.
360 derece esnek gooseneck istediğiniz gibi herhangi bir açı veya pozisyon ayarı sağlar.
Ayarlanabilir döner montaj için kolay kurulum, herhangi bir mikrofon standı için güvenli giderir.
Paket İçeriği :
1 x Beyaz mikrofon standı
1 x Mikrofon Klip Tutucu
1 x Masa Montaj Kelepçe
1 x Pop Filtre

Not : Bu Standı Mavi Yeti usb'li mikrofon ve Mikrofon için Uygun değildir, şok Dağı ve Ses Kablosu dahil değildir Resimler :

Daha fazla bilgi

Model Numarası:
90089102
Marka Adı:
NEEWER
Mallar kategorisinde