.

.

Market
1 pair Gigabit Fiber Optik Medya Dönüştürücü HTB-GS-03 A/B 1000 Mbps SM Tek SC Liman 20 KM Harici güç Kaynağı Alıcı-verici

1 pair Gigabit Fiber Optik Medya Dönüştürücü HTB-GS-03 A/B 1000 Mbps SM Tek SC Liman 20 KM Harici güç Kaynağı Alıcı-verici

₺ 18.00

Mal
Sipariş verilebilir

· · · · · · · · · · · · İlgili Ürün · · · · · · · · · · · · özellikler 1 pair Gigabit Fiber Optik Medya Dönüştürücü HTB-GS-03 A/B 1000 Mbps SM Tek SC Liman 20 KM Harici güç Kaynağı Alıcı-verici  özellikler : iber Tipi : SC
dalgaboyu : 1310/1550nm
-Güç göndermek : 20d Bm (min.) 0d Bm (max.)
frekans Ofset : ± 125, 000bps (veya ± 100ppm)
MTU : fazla 9036 bayt
boyutlar (Gxdxy) : 94x71x26mm (Harici güç)
giriş Gerilimi : DC5 V2 A (Harici güç girişi : AC100 V-AC240 V/50-60 HZ)
Operation Temperature : 0 ° C ~ 70 ° C
mağaza Sıcaklığı : -40 ° C ~ 85 ° C
nem : 5% ~ 95% yoğuşmasızçalışma standartları : IEEE802.3z/AB 1000 Base-T, 1000 Base-SX/LX MAC adres tablosu : 4 Kveri Tamponu : 256 Kbağlayıcı : UTP : RJ-45, 10/100/1000 Mbps Fiber : SC, 1000 Mbpskablo : UTP : Kedi 5e veya Cat 6 (maksimum mesafe kadar 100 m) Fiber (multimode) : 50/125, 62.5/125μm (maksimum mesafe kadar 550/224 m) Fiber (singlemode) : 8.3/125, 8.7/125, 9/125 μm (maksimum mesafe kadar 100 km için)akış Kontrol  Tam Dubleks : IEEE802.3x akış kontrolüyarım Dubleks : geri basınç akış kontrolügüç : AC110-240 V DC5 V; DC 48 V DC5 V için.ortam sıcaklığı : 0 ~ 50℃depolama sıcaklığı : -40 ~ 70℃ · · · · · · · · · · · · ürün Göstermek · · · · · · DK-AĞ HIZMETI · · · · · ·

Daha fazla bilgi

Marka Adı:
dk-network
Model Numarası:
HTB-GS-03 A/B
Model :
HTB-GS-03-20KM
Interface Type :
SC
Application:
FTTH FTTB FTTX FTTC OpticaL
Cable Type :
Single Mode Single Core fiber
Max. Data Transfer Rate:
1000M
Transmission distance :
20km
Transmission Method :
Fiber
Power:
External power
Emission wavelength:
1300/1550nm
Voltage:
220V
Mallar kategorisinde
₺ 28.00

Ürün Modname = ckeditor Ik u verzekeren dat de kwaliteit van onze producten zodat wij u de beste hizmet zorgen de snelste verzending, meest veilige manier om de goederen leveren uw handen! Als u vragen na ontvangst de ürün, hebben of kwaliteitsproblemen, dan niet paniek, doen gerust geschillen, neem ulaşın onze klantenservice, wij u de meest bevredigend antwoord! Gelukkig winkelen, dank u zeer Ürün Attributen Toepassing : 1...

₺ 36.29 39.88

828mm Fiber Optik Stripper ACS Zırhlı Kablo Ceket Eğme Tel Stripper Aracı

₺ 40.85 43.00

Kaynağı öngömülü FTTH SC / UPC fiber optik hızlı bağlantı 100 Adet SC Hızlı Konnektör Q.T.Y : 100 Adet Ağırlık : 1300g Parametre : Kullanımı : 2.0*3.0 Damla Fiber Kablo Çalışma Sıcaklığı : 40 85 için Santigrat Derece Ekleme Kaybı : ≤1 Özellikleri : 1...