.

.

Market
Akıllı kapı kilidi Ev Anahtarsız Kilit Akıllı Parmak Izi Biyometrik Elektronik Kilit Için ev ve ofis

Akıllı kapı kilidi Ev Anahtarsız Kilit Akıllı Parmak Izi Biyometrik Elektronik Kilit Için ev ve ofis

120.93
₺ 79.81 -34 %

Mal
Sipariş verilebilir

Parmak izi kapı Kilidi Akıllı Soyunma Kilit Çinko Alaşım Kolu Erişim Kapı Kilidi Güvenlik için Yatak Odası Ofis Bir devrimci akıllı kapı kilidi biyometrik parmak izi tanıma yoluyla girişini sunuyor. Herhangi bir standart kapı tasarlanmıştır ve sadece 2 vidalar ile bir dakika içinde monte edilebilir. Biz kullanılan ettik bizim deneyim önceki kuşak anahtarsız giriş sistemleri ve her şeyi tuttu kurulum için günlük kullanımı basit, uygun ve kullanıcı dostu. Biz şimdi en basit çözüm olduğuna inanıyorum ev güvenlik. Gerçek teknolojisi teknolojisi varlığını hissetmiyorum olduğunu. Basit, DIY kurulum
Bir ağrısız kurulum süreci hiçbir kablo ve hiçbir sondaj ile. Hiçbir pahalı profesyonel kurulum için gerekli olduğunu!
Içinde kapı üzerinde yükler yaklaşık 5 dakika ile sadece bir tornavida. En uygun tek-silindir kapı kilidi hem sol ve sağ elini kapılar.
Basit Operasyon
Eklemek veya silmek kullanıcılar herhangi bir zaman kadar ekleyerek yeteneği ile 100 kullanıcıları.
Kullanıcı ekle : Pin kullanın basın seçeneği düğme ve doğrulamak herhangi bir registed parmak (ilk kez gerek yok), daha sonra yeni kullanıcı ekleyin.
Silme kullanıcı :  Pin kullanın basın seçeneği düğme tutun 5 s ve doğrulamak için herhangi bir registed parmak, daha sonra silecektir tüm kullanıcılar.
Basitleştirilmiş Güvenlik
Sizin parmak izi tamamen size benzersiz, azami güvenlik için yapma. Yarı iletken biyometrik parmak izi teknolojisi kullanır yinelenen önlemek parmak izi olur. Bu dijital kapı kilidi hava geçirmez çinko alaşım ile inşa edilmiştir ve dayanacak şekilde tasarlanmış elemanları.
Bir Dokunmatik Erişim
Parmak izi tarayıcı üzerinde parmak yerleştirin kez otomatik olarak uyanacak ve elverişli eşlik edecek konumlandırılmış doğal el pozisyonu. Bir dikişsiz eylem sağlar wake kilit, parmak izi okumak, ve kapı kilidini. Tüm kilidini eylem sürer sadece 1 ikinci. Bu otomatik relock sizin kapı için size böylece ev her zaman güvenli.
Yeşil Enerji Pil maliyeti veya kirlilik hasar hakkında endişelenmenize gerek yok. Kullanır dahili lityum pil. Şarj için 30 min ve o iş için 1 yıl. (USB şarj noktası üzerinde dış kolu) Herhangi Bir Oda için Değiştirir standart tek-BIZI silindir kapı kilitleri, hem sol ve sağ uyar, iç ve dış. 2 setleri vidalar 35-55mm kapı kalınlığı için uygun hale. Ayarlanabilir tek mandalı büyüklüğü arasında 60mm ve 70mm. Paketi hakkında 1 * kapı Kilidi; 4 * sabitleme Vidaları (35-55mm kapı kalınlığı); 2 * vida Ayağı; 1 * Pin; 1 * söve Kutusu; 1 * Strike Plaka; 1 * tek Mandalı (60-70mm); 1 * kullanım Kılavuzu.

Daha fazla bilgi

Model Numarası:
G01
Marka Adı:
we.lock
Lock Type:
fingerprint door lock
Material:
Zinc Alloy
Color:
Black
Fingerprint sensor:
FPC Semi-conductor
Rejection rate:
Less than 0.1%
Working temperature:
-30~70 degree
Batteries input :
6V
Accept door thickness :
35-55mm (if over 55mm, pls contact our customer service)
Mallar kategorisinde
₺ 98.28 189.00 34 %

Ürün Özellikleri 1 destek APP kilidini, APP uzaktan kumanda Wi Fi üzerinden / Cep Veri bağlantıları, alma aralığı 1015 m.2 destek uzun mesafe uzaktan kumanda APP üzerinden, gibi dinamik şifre.3...

₺ 7.09 8.75 34 %

RFID Erişim Kontrol Sistemi Elektrikli IC / KIMLIK Kartı Kilitleri Cihazı Makinesi Güvenlik Proximity Giriş Kapı Otel Kilidi Klasik Görünüm faydalı fonksiyonu ileProfesyonel Tasarım ve Kalite için Ev ve Ofis Yüksek GüvenlikÇalışma gerilimi : DC 12 VRFID Kart Kapasitesi : 500 kartları, bir "Kişisel PIN" gider her kart ile tek başınaKilit röle süresi : 3 saniyeKart okuma mesafesi : 550mmRF kart tipi : EM veya EM uyumlu kartÇalışma sıcaklığı : 10 ~ 70 CKapı zili SeçeneğiKapı Açık seçenekleri (admin kullanıcı tarafından seçilebilir) : Kart (Anahtar Tag) ve şifre / Kart (Anahtar Tag) Sadece / Şifre SadeceBoyut : 11.8 cm * 11.8 cm * 2.3 cm (yaklaşık)Renk : resim gösterisi olarakPaket içerir : RFID Proximity Kapı kontrol ünitesi * 110 tuşlarıIsteğe Bağlı10 kartlarıIsteğe BağlıIngilizce Kullanım kılavuzu * 11 paketi bağırıyorum Biz profesyonel tedarikçi, kayıtlı Hong Kong ve Shen Zhen hem de...