.

.

Market
Yeni Pet Fizyolojik Pantolon Köpek Köpek Kedi Iç Çamaşırı Askı Köpek Sevimli Şort Bezi Sıhhi Külot Külot

Yeni Pet Fizyolojik Pantolon Köpek Köpek Kedi Iç Çamaşırı Askı Köpek Sevimli Şort Bezi Sıhhi Külot Külot

2.24
₺ 2.08 -7 %

Mal
Sipariş verilebilir


S (yakl. 1-4 lira)
M [4-8 catties hakkında]
L [8-13 catties hakkında]

1. Köpekler genellikle yaklaşık 8 ay içinde ilk adet dönemi için iade, ve sonra her altı ayda bir, yani, orada sadece iki kez bir yıl. ancak, çünkü farklı physiques, bazı köpek fizyolojisi gelecek Bu nispeten yavaş, ve bazı ilk adet dönemi gelmiş 1 ila 2 yaş, ama genellikle 7 ~ 8 ay içinde ilk kez olacak.
2. When menstruasyon geliyor, zaman yaklaşık 20 gün sürecek, insan vücudu ama aynı değildir. bazı köpekler daha fazla bir kaç gün geçireceksiniz. köpeğin menstrüel kan damla tarafından damla olduğunu. köpeğinizin bir küçük köpek varsa, kan miktarı çok olmayacak, ve büyük köpek, daha fazla olacak ama köpek doğası kan kendisi silip olmasıdır, yani küçük köpekler durumunda, sahibi çok hissediyorum olmaz, eğer istemiyorsanız köpek için evde kan düşer Ise, pet kaynağı mağaza gidebilirsiniz fizyolojik pantolon köpek özgü satın almak. iç ped pad size kullanımı ile değiştirilebilir.
3, menstruasyon sırasında, köpekler için fizyolojik pantolon giymek en iyisidir! bu en önemli nokta. aksi takdirde, köpek kendisi kan yoluyla kesecek, ve muhtemelen pis yerde ev.
4, regl dışarı çıkmak zaman, fizyolojik pantolon oh giymek emin olun. çünkü kaltak yayar fizyolojisi dönemi sırasında bir lezzet, biz kokusunu olamaz, ama ne zaman köpek kokuyor, erkek köpek sahip düşünmek seks geri gelecektir. bu nedenle, bu kaçınılmalıdır. dışarı çıkmak için iyi değildir. en sigorta!
ebeveynler gördük yukarıdaki bilgi, fiziksel pantolon yeni bir anlayış var mı?
fizyolojik pantolon kullanılabilir değil sadece köpeğin fizyolojik dönem, ama tutmak için de ailenizin sağlığını ve köpeğin kendi sağlık. bu da etkili.

Daha fazla bilgi

boyut:
L, M, S
Marka Adı:
Jufay (宠物用品)
Köpek Kumu Öğe Türü:
Diapers
Mallar kategorisinde